قتل پسر خردسال توسط پدر / قتل در پی مقاومت در برابر تجاوز

روز ۱۴ فروردین در یکی از محلات جنوبی تهران، مرد میانسالی پس از قتل فرزند خردسالش به زندگی خود نیز پایان داد. در گزارشی دیگر در نخستین روز سال جاری جسد زنی جوان در ساختمان در حال ساختی در تهران توسط ماموران انتظامی کشف شد و مشخص شد که این زن جوان در پی مقاومت در برابر تجاوز به قتل رسیده است.

به گزارش  به نقل از جوان آنلاین، در یکی از محلات جنوبی تهران مرد میانسالی پس از قتل پسر خردسالش به زندگی خودش هم پایان داد. ساعت‌ ۳ عصر روز ۱۴ فروردین ماه بود که مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد از مرگ مشکوک پسر خردسالی همراه پدر میانسالش بر اثر سقوط از طبقه دهم ساختمان در حال ساختی با خبر و راهی محل شدند. مأموران در محل حادثه با جسد پسر سه سال و هشت ماهه ای همراه پدر ۴۳ ساله اش روبه رو شدند.

با اعلام این خبر بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل به تحقیق پرداختند. نخستین بررسی ها نشان داد مرد فوت شده دو‌ ماه قبل به علت اختلافات خانوادگی از همسرش جدا شده و همراه دو پسر سه سال و هشت ماهه و ۱۵‌ ساله اش زندگی می کرده است.

پسر ۱۵ساله مرد فوت شده در گفتگو با ماموران، راز مرگ پدر و قتل برادر خردسالش را افشا کرد و گفت: “مادر و پدرم با هم اختلاف داشتند و به همین خاطر دو ماه قبل از هم جدا شدند. پس از این پدرم مشکل اعصاب و روان پیدا کرد و قرص آرام بخش مصرف می‌کرد. ساعتی قبل او به خانه آمد و من و برادرم را به بهانه رفتن به پارک از خانه بیرون آورد. حدود سه تا کوچه از خانه مان دور شدیم که به ساختمان نیمه کار ۱۰‌ طبقه‌ای رسیدیم. پدرم به بهانه کاری ما را به طبقه دهم برد. هنوز لحظاتی نگذشته بود که ناگهان برادر کوچکم را از طبقه دهم به پایین پرتاب کرد. در حالی که شوکه شده بودم به طرف من آمد که از ترس فرار کرد. پس از اینکه به من نرسید ناگهان خودش را هم به پایین ساختمان پرتاب کرد”.

به گفته ی مسئولین، به دستور بازپرس ویژه، همزمان با انتقال اجساد به پزشکی قانونی تحقیقات درباره این حادثه قتل ادامه دارد.

قتل در پی مقاومت در برابر تجاوز

در گزارشی دیگر به به نقل از جوان آنلاین، روز ۱ فروردین ماه مأموران کلانتری ۱۰۶ نامجو تهران، کشف جسد زن جوانی به نام “فتانه” در ساختمان در حال ساختی در خیابان کهن حوالی میدان امام حسین را به بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران اطلاع دادند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد زن ۳۵‌ ساله ای داخل گونی روی فرغون روبه رو شدند که بررسی ها حکایت از این داشت وی با طنابی خفه شده است.

پس از این حادثه مأموران ۲۰ کارگر خارجی را که در این ساختمان کار می کردند بازداشت کردند و در نهایت یکی از کارگران به نام “حفیظ ” به قتل اعتراف کرد.

وی گفت: “مدتی قبل با مقتول آشنا شدم. شب حادثه او را به بهانه ای به خانه ام کشاندم. وقتی خواستم نقشه‌ام را اجرا کنم او مقاومت و شروع به داد و فریاد کرد که او را خفه کردم. پس از این جسد او را داخل گونی گذاشتم و به ساختمان در حال ساختی در نزدیکی خانه ام آوردم و رها کردم”.

به گفته ی مسئولین پرونده تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s