احضار پیامکی شماری از شهروندان بخاطر “کشف حجاب”؛ ازدحام در خیابان وزرا

لیس امنیت اخلاقی تهران به صورت پیامکی تعدادی از شهروندان عمدتا زن را، به دلیل آنچه “کشف حجاب” در خودرو نامیده، به ساختمان پلیس امنیت اخلاقی واقع در خیابان وزرا احضار کرده و خواستار امضای برگه های تعهد مبنی بر عدم تکرار این عمل شده است.

به نقل از بی بی سی، ارسال پیامکی از جانب پلیس امنیت اخلاقی برای تعدادی از زنان در تهران در ارتباط با کشف حجاب در داخل خودرو و احضار آنها به ساختمان پلیس امنیت اخلاقی در خیابان وزرا (خیابان خالد اسلامبولی)، باعث ترافیک در این منطقه شد.

تعدادی از زنان در تهران طی یک ماه اخیر، پیامک هایی مبنی بر “کشف حجاب” در خودرو از سوی پلیس امنیت اخلاقی دریافت کردند. به گفته تعدادی از کاربران شبکه های اجتماعی برخی از صاحبان خودرویی که این پیامک را دریافت کرده‌اند، “مرد بوده اند”.

یک شاهد عینی که خود از دریافت کنندگان پیامک بوده است، گفت: “چندی پیش پیامکی با این مضمون دریافت کردم که سرنشین یا راننده ماشین مرتکب جرم کشف حجاب شده و به منظور جلوگیری از تکرار جرم به شما تذکر داده شده است. به فاصله چند ساعت، پیام دیگری دریافت کردم که باید ظرف ۷۲ ساعت به پلیس امنیت اخلاقی محل سکونت خود مراجعه کنم”.

تعداد زیادی از دریافت کنندگان این پیامک امروز در مقابل ساختمان پلیس امنیت اخلاقی در وزرا حاضر شدند.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s