اعتصاب و اعتراض تاکسی‌داران سبزوار نسبت به عدم ارسال مصوبه افزایش تعرفه کرایه

جمعی از تاکسی‌داران سبزوار، در اعتراض به عدم اعلام نرخ جدید کرایه دست از کار کشیدند و مقابل شورای شهر و فرمانداری این شهرستان دراستان خراسان رضوی، دست به تجمع زدند.

خبرگزاری فارس در این رابطه گزارش کرد که رانندگان تاکسی در سبزوار، در خصوص عدم ارسال مصوبه افزایش تعرفه کرایه به هیات تطبیق فرمانداری، اعتراض کردند و خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

به گفته یکی از تاکسی‌داران معترض، با وجود تصویب مصوبه افزایش کرایه ناوگان بار و مسافر در شورای شهر سبزوار، تاکنون این مصوبه برای تصمیم‌گیری نهایی به هیات تطبیق فرمانداری شهرستان ارسال نشده است.

در صد و نود و ششمین جلسه رسمی شورای شهر سبزوار، اعضا با افزایش نرخ بهای خدمات و تعرفه کرایه ناوگان بار و مسافر، موافقت و به تصویب اکثریت اعضا رسید که با گذشت دو هفته از تصویب آن، تاکنون از سوی قربان‌علی کل‌میشی، رئیس شورای شهر برای تایید نهایی به هیات تطبیق فرمانداری ارسال نشده است.

حسین شاد، معاون فنی و عمرانی فرمانداری سبزوار نیز ضمن تایید این موضوع گفت: «در خصوص اعتراض تاکسی‌داران سبزواری در مورد عدم اعمال افزایش کرایه ناوگان بار و مسافر، در حال حاضر مصوبه افزایش کرایه ناوگان بار و مسافر از سوی شورای شهر سبزوار به هیات تطبیق فرمانداری ارسال نشده است.»

وی افزود: «چنان‌چه مصوبه افزایش نرخ کرایه به هیات تطبیق ارسال شود، در اولین فرصت بررسی می‌شود تا نگرانی تاکسی‌داران سبزواری برطرف شود.»

گفتنی است که رانندگان تاکسی پس از تجمع در شورای شهر سبزوار برای رسیدگی به موضوع ارسال مصوبه افزایش تعرفه ناوگان بار و مسافر، در محل فرمانداری و دفتر امام جمعه سبزوار تجمع کردند.

لازم به ذکر است که روزانه ۱۰۰ هزار مسافر درون شهری در سبزوار با هزار و ۱۸۰ دستگاه تاکسی جابه‌جا می‌شوند که از این تعداد ۱۴۰ دستگاه تاکسی بی‌سیم است.

اعتراض-و-اعتصاب-تاکسی-داران-سبزوار-عکس-از-ایرنا-min-700x375

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s