ضرب و شتم و تجاوز به کودک کار در کارگاه جعبه سازی به بهانه کم کاری

متهم به ضرب و شتم تجاوز به کودک کار در تهران بازداشت شد. پسر نوجوان ۱۴ ساله‌ای اوایل سال جاری با مراجعه به پلیس ضمن شکایت از کارفرمای خود که از اقوام دورشان نیز بوده است، مدعی شد که صاحب کارش با خصومتی قبلی و به بهانه کم کاری، او را در انبار کارگاه حبس کرده و پس از اینکه دست و پایش را بسته مورد فحاشی، ضرب و شتم و تجاوز قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، متهم به تجاوز به یک کودک کار در تهران بازداشت شد.

بر اساس این گزارش، اوایل سال ۹۹، نوجوان ۱۴ ساله‌ای به نام «حامد» با مراجعه به پلیس شکایت خود را از یک جوان ۲۷ ساله به نام «خشایار» مطرح کرد.

پسر نوجوان گفت: “در یک کارگاه مشغول کار بودم و صاحب کارم به بهانه اینکه چرا کم کار می‌کنم من را کتک می‌زد تا اینکه یک روز من را به انبار محل کار برد و دست و پایم را بست و من را به شدت مورد ضرب و جرح و آزار و اذیت قرار داد و بعد هم به من تجاوز کرد”.

با شکایت پسر جوان، خشایار شناسایی و دستگیر شد و پرونده در اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران تحت بازجویی قرار گرفت.

در بررسی های پلیسی پسر نوجوان که هدف تجاوز قرار گرفته بود به کارآگاهان گفت: “مدتی قبل برای کار در یک کارخانه جعبه سازی از شهرستان به تهران آمدم. مادرم با آمدن من به تهران مخالف بود اما چون او و پدرم از هم جدا شده بودند و من مسئول مخارج زندگی بودم، مادرم را راضی کردم و با جوانی که از اقواممان بود برای کار به تهران آمدیم. چند وقت که از آمدن ما به تهران می گذشت یک روز خیلی اتفاقی خشایار را دیدم. او از بستگان دور و همشهری ما است. وقتی من را دید به من گفت برای کار نزد او بروم و قول داد حقوق بهتری از محل کار قبلی به من دهد. من هم قبول کردم اما چون شنیده بودم که مدتی قبل او با پسرخاله من درگیر شده و برای هم چاقو کشیده بودند، می دانستم که اگر مادرم متوجه شود با خشایار کار می‌کنم، مانع این کار می شود و به او نگفتم”.

وی در ادامه گفت: “رفتار خشایار با من خیلی بد بود و به بهانه اینکه کم کار می‌کنم به من توهین و فحاشی می‌کرد و چند بار من را کتک زد تا اینکه روز آخر به حدی من را کتک زده بود که تمام بدنم کبود شد. بعد دست و پایم را بست و چند روز من را بدون آب و غذا در اتاق حبس کرد و به من تجاوز کرد. من با خشایار هیچ خصومت و اختلافی نداشتم اما گمان می‌کنم او می خواست انتقام پسرخاله‌ام را از من بگیرد. چون در جریان درگیری آنها،پسرخاله‌ام با پشت چاقو به سر خشایار ضربه زده بود”.

متهم بعد از بازداشت در بازجویی ها مدعی شد: “من اتهامم را قبول ندارم.حامد کنار من کار می‌کرد و گاهی برای کار به او تذکر می‌دادم اما هیچ وقت او را کتک نزدم و مورد آزار و اذیت قرار ندادم”.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s